Klub Slunečnice - masáže

Masáže Alena Fraňková - Masáže a terapie

MASÁŽE JAKO CESTA PRO AUTENTICKÉ PROŽÍVÁNÍ SEBE SAMA

BONUS

Rezervace:

+420 721 215 204, +420 222 232 490 (recepce klub Slunečnice)
+420 739 002 384 (Alena Fraňková)
Více na: masazenachod.webnode.cz

Manuální lymfodrenáž - NOVINKA

Manuální lymfodrenáž je velice jemná technika, nejedná se v podstatě o masáž. Nutnou součástí procedury ošetření je uvolnění lymfatických uzlin a podrobná konzultace ohledně aktuálního stavu, doporučení doprovodného režimu a úpravy životního stylu a také instruktáž automasáže lymfatických uzlin. Je doporučené opakovat lymfodrenáž pravidelně až do optimálního efektu, snížení otoku, zhubnutí či zlepšení zdravotního stavu. Za předpokladu postupného odlymfování a uvolnění lety nahromaděných odpadních látek, dodržení doprovodného režimu dochází k výraznému zlepšení.

Dalším efektem je uvolnění zatuhlých svalů, takže v tomto případě lze dopnit po určité době klasickou masáží a ulevit od bolestí způsobených přítomností zakyselujícího odpadu ve svalech, napětí svalů způsobujího např.migrenosní bolesti hlavy či problémy se zatuhým zátylkem.

Základní je 120 min ošetření včetně vstupních informací, uvolnění uzlin a instruktáže pro doplňkovou auto masáž + 90 minut ruční lymfodrenáže. Jednotlivá lymfodrenáž pak je 90 minut včetně uvolnění uzlin.

Relaxační masáž pro těhotné

Masáž pro těhotné je prožitková záležitost zaměřená na psychiku, hlubokou relaxaci a odpočinek, uvolnění namáhaných tělesných partií. Nejprve probíhá masáž zad vsedě na masážním lehátku a posléze v poloze na boku. Tato poloha umožňuje i důkladné promasírování zad a řešení bolestí bederní či mezilopatkové partie zad. Následuje masáž nohou a jemná masáž bříška a beder v leže na zádech na skloněném polštáři. Pokračuji masáží zátylku, krční partie, dekoltu, ramen a paží. Po masáži následuje relaxace. Zatímco hraje příjemná hudba, Vy relaxujete a užíváte si něžnou a láskyplnou péči, kterou si obzvláště v tomto období právem zasloužíte.

Těhotenská masáž je doporučena od ukončeného 3 měsíce těhotenství až do porodu, pokud nejsou žádné zdravotní komplikace, rizikové těhotenství nebo krvácení.

Celotělová masáž 50 minut + relaxace dle individuální potřeby 10 až 20 minut: 800 Kč
Permanentka na 3 masáže: 2.200 Kč
Permanentka na 5 masáží 3.500 Kč

Metamorfní masáž – transformační masáž
transformační systémová práce s bloky z prenatálního období

Metamorfní technika je velmi účinnou metodou pro uvolnění psychických a emocionálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje. Jemnou masáží se postupně uvolňuje energie vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky v období od početí po narození.

Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychických problémů, stále se opakujících životních schémat, nedostatku energie a schopnosti radostně prožívat život.

Tato metoda výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu, je vhodná také v těhotenství pro zdravý vývoj miminek a jako příprava na těhotenství, zejména v případě psychických bloků bránících otěhotnění, lze řešit problémy i velmi starého původu. Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek.

Ošetření trvá cca 1-1,5 hod u dospělých, dětem se aplikuje po kratší dobu (např. 10 minut) a častěji. Metamorfní technika se provádí prostřednictvím jemných masážních dotyků na reflexních zónách páteře na nohách, rukou a hlavě.

Pro uvolnění všech bloků je doporučena série cca 5 – 8 sezení, pauza mezi ošetřeními je minimálně 1 týden, který je potřeba k integraci změn, počet sezení i interval mezi nimi je individuální, dle pocitů terapeuta i ošetřovaného. V případě ošetření dětí se pracuje nejprve s rodičem a následně nebo souběžně s dítětem, protože jsou zde přítomny rodinné vzájemně související vzorce.

Aplikace metamorfní techniky je vhodná pro všechny, dospělé i děti, tělesně i mentálně postižené, pro těhotné maminky i seniory.

Konzultaci poskytuji zdarma.
Honorář za masáž se pak odvíjí individuálně 60 min / 450 Kč, u dětí 150 Kč za ošetření.

Touch for health – systémová terapie Body trojího účinku
komplexní terapie problémů nejen se zády

Jde o komplexní práci s fyzickým tělem, jejíž cílem je harmonizace a podpora fyziologických funkcí těla jako celku. Vychází se zde především z propojenosti funkčního vztahu mezi jednotlivými svaly a vnitřními orgány. Hledají se svaly oslabené, tyto se pak korigují pomocí speciálních doteků, masírováním neurolymfatických a neurovaskulárních bodů či prací s úpony a bříšky svalů.Ošetření se provádí zpravidla ve dvou delších ošetřeních cca 120 minut, délka dalších ošetření je individuální podle reakcí a potřeb těla. více na masazenachod.webnode.cz

Další nabídka masáží

Manuální lymfodrenáž
Klasická masáž
Masáž s lávovými kameny
Hloubková masáž krku a horní části zad
Harmonizace čaker s relaxační hudbou a práce s energetickým tělem
Cesta transformace - Volání duše - autentické hledání sebe sama - léčivý rozhovor

Masáže - ceník

Lymfodrenáž ruční
 
90 / 120 minut 900 / 1.100 Kč
Klasické masáže
 
45 / 60 minut 500 / 600 Kč
Masáž s lávovými kameny
záda + šíje
45 / 60 minut
včetně relaxace
600 / 700 Kč
Masáž s lávovými kameny
záda + šíje + nohy
90 minut
včetně relaxace
900 Kč
Těhotenská relaxační celotělová masáž 50 minut
+ relaxace dle individuální potřeby 20 minut
800 Kč

Permanentka
3 masáže 2.200 Kč
5 masáží 3.500 Kč
Hloubková masáž
krku a horní části zad
45 minut 500 Kč
Metamorfní masáž
 
60 minut 450 Kč
Body trojího účinku
komplexní řešení problémů nejen se zády
60 / 90 minut 700 / 850 Kč
Harmonizace čaker s relaxační hudbou
 
45 minut 200 Kč
Cesta transformace
Volání duše - léčivý rozhovor
konzultace zdarma

O mě

Mojí původní profesí je práce farmaceutické asistentky v lékárně. V roce 2007 po absolvování masérského kurzu jsem se rozhodla, že je čas změnit svůj zaběhaný styl života a vykročit jiným směrem. Cestou jsem potkala mnoho úžasných lidí, kteří mě inspirovali, vedli a byli svědky a katalyzátory mé životní proměny. Masírováním se přede mnou otevřela další dimenze lidského sdílení a možnosti pomáhat nejen tělu, ale i duši.

Na cestě k mé duši jsem potkala mnoho lidí a vyzkoušela různé způsoby a techniky, až mě naplno oslovila rudá indiánská cesta srdce, po níž teď kráčím a vstřebávám a také sdílím a předávám prastaré moudrosti severoamerických původních obyvatel, konkrétně indiánů z kmene Černonožců. Tato cesta a sdílení této moudrosti otevřelo mé srdce a přiblížilo mě k sobě a také k Matce Zemi. S láskou vnímám, jak mě tato sdílená moudrost každý den vede a učí.

Působila jsem několik let v Náchodě a nyní Vám nabízím své služby také v Praze. Masírování je pro mě nejen naplňující práce, ale také můj způsob, jak Vám všem vyjádřit lásku a podporu a také umožnit léčení na urovni, kterou právě potřebujete. Moje cesta mě naučila mnohé techniky, které intuitivně používám a uvolňuji tak potenciál přirozené moudrosti a sebeléčebných schopností Vašeho těla i duše.

Masáže a doteky jsou můj život a způsob, jak vám všem říci: miluji vás. Mohu se stát Vaším průvodcem na cestě do nitra vaší bytosti, inspirovat a umožnit Vám autentické prožívání sebe sama. Můžeme společně prožít proměnu Vašeho života pomocí metamorfní techniky a uvolnit celý potenciál našich bytostí.

nahoru